Nadszedł wrzesień, dzieci i młodzież idą do przedszkoli i szkół. Już pewnie część rodziców zaczęła robić porządki w szafach aby powoli chować letnie urania i sprawdzić czy aby na pewno nasze pociechy posiadają wystarczającą liczbę ubrań na jesień.

Często okazuje się, że spodnie są już za krótkie a bluzeczki zbyt zniszczone bądź nadają się jedynie dla młodszego rodzeństwa. Musimy pamiętać o dobraniu nowych ubrań w taki sposób aby dziecko czuło się w nim dobrze, modnie i co najważniejsze wygodnie.

Każdy przedszkolak powinien mieć spodnie z gumką w pasie, dziewczynki natomiast w tym sezonie lubią nosić bawełniane getry/legginsy które są bardzo wygodne i praktyczne na wiele okazji.
Zaczynamy więc szukać odpowiednich rzeczy dla naszych dzieci, i proszę drodzy rodzice zwracajcie uwagę na skład materiałów przy wyborze ubrań. Aby nasze pociechy nie pociły się i nie miały skrępowanych ruchów od sztywnych i nie miłych w dotyku materiałów.

Często ubranie ładnie wygląda na pierwszy rzut oka, a po pierwszym praniu traci swój pierwotny wygląd. Dzieci dużo się ruszają, dzień w przedszkolu i szkole jest bardzo intensywny. Przedszkolaki lubią bawić na dywanach, więc uranie nie powinno w żadnym stopniu krępować ich ruchów. Również muszą samodzielnie się rozbierać i ubierać, i nie chcemy aby nie wygodne ubranie było ich zmartwieniem.

Postarajmy się wiec prawidłowo zaopatrzyć szafy naszych dzieci na jesień aby miały przyjemność z noszenia nowych ubrań.

MegaJunior logo blog podpis