Loading cart contents...
Zobacz koszyk Zamówienie
Suma: 0.00 zł

Reklamacje

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość (zwrot):

Zamówione produkty w sklepie megajunior.pl możesz zwrócić w ciągu 14 dni (bez podania jakiejkolwiek przyczyny) od daty doręczenie przesyłki postępując według następujących wskazówek:

1. Wydrukuj i wypełnił oświadczenie odstąpienia od umowy dostępne na stronie naszego serwisu

2. Spakuj produkt/ty do zwrotu – możesz wykorzystać opakowanie, w którym otrzymałeś zamówienie. Proszę dołączyć paragon, co zdecydowanie ułatwi i przyspieszy przeprowadzenie procesu zwrotu należności.

3. Odeślij produkt/ ty na własny koszt za pośrednictwem Poczty Polskiej na poniższy adres:

FotoIntro
ul. Krańcowa 4A
62-200 Gniezno

Opłatę pocztową wnosi nadawca i nie zostanie ona zwrócona przez MegaJunior (nie narusza to praw konsumenta).

Jak tylko zwracany produkt dotrze do magazynu MegaJunior, zostanie sprawdzony i właściciel zwracanego produktu otrzyma zwrot pieniędzy na wskazane na formularzu zwrotu konto bankowe. Powinno to nastąpić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Kontakt www.megajunior.pl tel.795-258-926

Wymiany

Wymiana produktu/tów zakupionych w sklepie internetowym polega na zastosowaniu procedury zwrotu zakupionych produktów i ponownym złożeniu nowego zamówienia.

Reklamacje:

Wszystkie ubrania MegaJunior.pl to gwarancja najwyższej jakości. Jeżeli jednak zdarzy się, że będziesz miał zastrzeżenia do zamówionych produktów, zachęcamy do złożenia reklamacji. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji dostosujemy się do Twoich potrzeb: wymienimy ubrania, lub zwrócimy pieniądze na podane przez Ciebie konto.

Reklamacje produktów zakupionych w sklepie internetowym megajunior.pl składamy wg poniższej instrukcji:

1. Zależy nam, by Państwa reklamacja została rozpatrzona w jak najkrótszym terminie. Jeśli Państwo również chcą przyspieszyć ten proces, proszę skorzystać z rozszerzonego formularza.

2. Spakuj produkt/ty do reklamacji. Proszę dołączyć paragon, co zdecydowanie ułatwi i przyspieszy przeprowadzenie procesu reklamacji

3. Odeślij produkt/ ty na własny koszt za pośrednictwem Poczty Polskiej na poniższy adres:

FotoIntro
ul. Krańcowa 4A
62-200 Gniezno

Jak tylko reklamowany produkt dotrze do magazynu MegaJunior, zostanie sprawdzony i właściciel zwracanego produktu przy pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji otrzyma zwrot pieniędzy wraz z kosztem odesłania towaru (wg. stawki za list polecony Poczty Polskiej) na wskazane na formularzu zwrotu konto bankowe. Powinno to nastąpić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

O rozpatrzeniu reklamacji poinformujemy Cię drogą elektroniczną.

Poniżej można pobrać formularz reklamacji i zwrotów:

megajunior.pl | Stylowa odzież dziecięca dla chłopców i dziewczynek